*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • אודות

  שלום, שמי אירית בשן 

  אני מייצרת ומגישה ארועי תרבות, מתוך אמונה בכוח החיוני המֵזין של מפגשים כאלה בחיינו. 

  אדגים זאת בספור קצר ומוכר:

  מספרים על חכם סיני זקן ועני, שבקושי הספיקה ידו לפת לחם. והנה משנתגלגל סוף סוף מטבע לפיתחו, מיהר אותו זקן אל השוק. בחצי הסכום קנה לחם ובחצי השני קנה פרח. כששאלו אותו לפשר המעשה הבזבזני ענה: את הלחם אני קונה כדי שיהיה לי ממה לחיות, את הפרח אני קונה כדי שיהיה לי בשביל מה לחיות.

  התרבות שלנו היא הפרח הזה, היא יוצרת עבורנו את ה'בשביל מה'. היא המקום בו אנו שואלים שאלות לגבי זהותינו וצרכינו, ומגבשים איזה 'למה' שבשבילו אנו חיים. חשוב, לכן, לבחור היטב את התוכן הזה סביבו אנו נפגשים.

   

  TarbuTime - שמה לה כמטרה:

  > ליצור ארועי תרבות בעלי תוכן משמעותי, מעצים, הנוגע בין היתר בשאלות קיומיות ובצרכים אנושיים באופן חווייתי ומרגש

  > להסביר את הצורך בתרבות ולחנך לצריכה של תרבות גבוהה בכלל ושל תאטרון בפרט

  > לחשוף את יתרונות השימוש בכלים תאטרונים בתהליכי גיבוש, העצמה והתפתחות אישית

   

  Tarbutime - הידע והניסיון לשרותך

  במבט לאחור (כ- 50 שנים!) ברור לי שמגיל צעיר נמניתי על אותם אנשים ששואלים שאלות, שלא מסתפקים בדברים כפשוטם, שלא מרגישים בנוח בסביבת המובן מאליו. אולי בגלל זה בחרתי באמנות כי נחוץ היה לי לבטא משהו, ושם מותר וצריך לשאול, ומוכרחים להתנסח בשפה שאת פרטי פרטיה בוחרים במשֹורה. (כיף גדול!)

  כעת זהו כבר העשור השלישי מאז התחלתי את דרכי המקצועית בתחום [קרא עוד]. עם הידע והניסיון המצטברים ב'ליצור את' ו'לדבר על' - אשמח לחלוק איתך את אהבתי לתרבות ולסייע ליצירת מפגש חוויה ותוכן - שיהיה מעניין, מעורר מחשבה ומרגש.


  TarbuTime - ארועי תרבות - היצע מגוון למבוגרים, לנוער ולילדים:

  הרצאות ומופעים לארגונים ומוסדות, הרצאות ומופעים לחוגי בית, סדנאות תאטרון ליצירה והתפתחות אישית, הצגות איכות לילדים, כתיבה ובימוי של הצגות ומופעים, ארועים בהתאמה אישית, פעילות גיבוש והעצמה.


  כשיש לך תוכנית לארוע נבחר ומיוחד >>>>  TarbuTime

   ליצור תכנים, להופיע איתם, לחוות, להיפגש ולהתרגש


BizMakeBiz פותח ע"י